Tantra masáže / Průběh tantra masáže - Tantra masáže České Budějovice- tantrické erotické masáže

Průběh tantra masáže

Před samotným začátkem tantrické masáže je Vám nabídnuta možnost vysprchovat se. Následuje prostor pro krátký rozhovor, během něhož Vám masérka přiblíží průběh tantrické masáže, vyslechne Vaše záměry s nimiž na masáž přicházíte, odpoví Vaše dotazy, vyslechne Vaše případné obavy či přání. Během rozhovoru dojde mezi Vámi a masérkou k dohodě, jak daleko si přejete během masáže zajít. Celý proces tantrické masáže je o Vás a Vy sami si určíte, co je pro Vás příjemné, a co už ne.

Poté se přistoupí k samotné masáži, která probíhá při svitu svíček a poslechu relaxační hudby, zatímco se celým prostorem line příjemná vůně éterických olejů. Tantrická masáž je zahájena tak, že Vy ležíte na břiše a masérka se Vám dotýká velmi jemnými a něžnými doteky na zádech a zadní straně těla.  Úkolem této úvodní části je v celém Vaše těle navodit pocit uvolnění a relaxace.

Na rozdíl od většiny jiných masérských studií, nejsou během masáže u nás používány žádné pomůcky (peříčka, kožešinky), ale celá masáž je prováděna láskyplnými doteky masérky. Lidský dotek a kontakt považujeme za více intenzivní při přenosu energie a dokážeme ve Vás probudit hluboké pocity uvolnění i pomocí senzitivních doteků.

Po úvodní části tantra masáže následuje intenzivnější olejová masáž celého těla, jež si klade za cíl probudit ve Vás novou energii a zároveň Vás uvést  do stavu absolutní relaxace a uvolnění. Během masáže považujeme za důležité, aby jste se pokusili udržet svou mysl v přítomném okamžiku, který je pro celkovou relaxaci a navození meditativního stavu velmi důležitý. K masáži používáme pouze kvalitní oleje. Tyto oleje hydratují Vaši pokožku a jejich použití nám umožňuje provádět jemnou a zároveň intenzivní masáž.

Klasická tantrická masáž je zakončena masáží intimních partií. Cílem této masáže není vyvrcholení, nepovažujeme ho však za něco, co by se nemohlo stát. Vaše tělo si samo řekne, co v tu chvíli potřebuje. Záleží vždy na Vás, jak daleko si přejete při masáži zajít.

Během celé masáže je brán ohled na Vaši osobnost a jedinečnost, celá tantra masáž je o Vás a Vy sami si můžete zvolit, co je pro Vás příjemné a pro Vaše uvolnění přínosné. Po skončení masáže máte prostor na vyjádření svých pocitů a názorů. Masérka Vám ráda odpoví případné dotazy.